środa, 30 grudnia 2015

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

Życzę wszystkim szampańskiej zabawy w sylwestrową noc, pomyślności w nadchodzącym roku, niewyczerpanej weny twórczej i niezłomności w realizacjach swoich projektów.


Witam wszystkich jeszcze w Starym Roku, oj długo mnie tu nie było. Moje kochane smyki zrzuciły laptopa no i nieborak się roztrzaskał-to tyle jeśli chodzi o usprawiedliwienie tych pajęczyn i warstwy kurzu, która pokryła mi bloga :-). Po Nowym Roku zabiorę się za generalne porządki tutaj. Dzisiaj chciałam pokazać trochę prac w bożonarodzeniowym kimacie.Można powiedzieć że to były wzorniki, ponieważ prace te były powielane na życzenie krewnych i znajomych. Brałam udział też w kiermaszach. Jeden w krużgankach katedry w Pelplinie, gdzie na stoisku stała koleżanka, ja natomiast prowadziłam kolejny już raz warsztaty dla dzieci.
I jarmark bożonarodzeniowy w Tczweie
Oczywiście to nie jedyne prace jakie powstały od czasu ostatniego wpisu. W przyszłym tygodniu pokażę co tam się jeszcze wykluło podczas mojej długiej nieobecności na blogu, oczywiści w głowie kolejne pomysły więc jak pędraki moje nie rozprawią się  z kolejnym sprzętem wpisy będą regularne. Pozdrawiam gorąco w ten mroźny ranek (może doczekamy się zimy :-) )
                                                                   Lusia